Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

NOWAVENT sp. z o.o.

  • Motoryzacyjna 2, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna

Motoryzacyjna 2

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wprowadzanie do systemu zamówień od klientów

  • przekazywanie zamówień do działu produkcji i logistyki

  • fakturowanie sprzedaży

  • współpraca z klientami firmy

  • współpraca z działami zakupów, produkcji i logistyki w celu zapewnienia wysokiej jakości i terminowości realizowanych zleceń

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie wyższe lub bycie w trakcie studiów zaocznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • analityczne myślenie, skrupulatność, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność i samodzielność

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie silnym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość uczestniczenia w zajęciach nauki języka obcego w godzinach pracy

  • zdobycie doświadczenia w dziale obsługi klienta i pracę w międzynarodowym środowisku

  • grupowe ubezpieczenie na atrakcyjnych warunkach

  • pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma Nowavent Sp. z o.o. znajduje się w czołówce producentów elementów wentylacji na rynek europejski.

W codziennej pracy stawiamy na wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwo naszych pracowników.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do pracownika.

W związku z awansem wewnętrznym naszego Pracownika, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy