Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Area Cooling Solutions Sp. z o.o.O firmie

Area Cooling Solutions Sp. z o.o.

Relaksowa 27

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa mailowych i telefonicznych zapytań klientów

  • Kontakt z klientem w sprawie dostawy zamówionego towaru

  • Rejestrowanie składanych zamówień

  • Przekazywanie zleceń do działu produkcji

  • Monitorowanie aktualnego statusu realizacji i bieżące informowanie klienta

  • Współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia terminowych dostaw

  • Fakturowanie

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych na produkty z podstawowego asortymentu firm, we współpracy z przedstawicielami handlowymi w zakresie polityki cenowej

  • Przyjmowanie i odpowiadanie na zgłoszenia reklamacyjne (nie dotyczy aspektów technicznych)

  • Aktualizacja danych w systemie - np. nowy klient

  • Kontrola płatności

  • Kompletacja dokumentacji technicznej dla Klienta

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi

  • Realizacja celów

  • Oraz inne czynności zlecone przez przełożonego niezbędne dla prawidłowej pracy i rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok

  • Obsługa MS Office

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym lub inny język obcy

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenie wdrożeniowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego - w tym szkolenia techniczne,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • opiekę medyczną.

Międzynarodowa firma Area Cooling Solutions Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i sprzedażą urządzeń chłodniczych oraz komponentów do chłodnictwa i klimatyzacji poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista Customer Sevice.

Przewiń do profilu firmy