Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.

5 6006 000 brutto / mies.
  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Konstruktywne rozwiązywanie bieżących zgłoszeń Partnerów GoGlobal24

  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z Partnerami firmy

  • Współpraca z partnerami zagraniczyznami

  • Kontakt z kurierami zagranicznymi

  • Aktywne wspieranie rozwoju firmy i wprowadzanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy samodzielnej na stanowisku o zróżnicowanej odpowiedzialności

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

  • Asertywność

  • Znajomość języka niemieckiego oraz/lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Zainteresowanie branżą logistyczną i ecommerce

  • Znajomość MS Office, umiejętność obsługi komputera

  • Otwartość i komunikatywność

To oferujemy

  • Kartę multisport

  • Możliwość dodatkowych szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z prowizją od wyników

  • Wynagrodzenia rosnące wraz z okresem pracy

  • Prowadzenie projektów wpływających na działalność firmy

  • Umowa o pracę po okresie próbnym

  • Imprezy integracyjne

  • Elastyczny czas pracy

  • Wyjazdy na targi branżowe w kraju i za granicą

  • Doświadczenie w obsłudze firm internetowych działających w kraju jak i za granicami kraju

O nas

Co robimy ?

Zajmujemy się transportem zamówień internetowych do Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch oraz Anglii,

Obsługujemy wysyłkę oraz zwroty na terenie Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch oraz Anglii

Więcej o nas znajdziesz na goglobal24.pl.

Firma GoGlobal24 poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Czy takich obowiązków szukasz? Jeżeli tak, wyślij swoje CV. Jeżeli zainteresuje nas Twoja osoba, będziemy do Ciebie dzwonić do 7 dni od dnia otrzymania Twojego emaila w celu przedstawienia dalszych szczegółów.

Do zobaczenia!