Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Nowosiedlice (pow. oleśnicki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STRAMA MARIUSZ STRAMA

    Firma STRAMA producent mebli łazienkowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowosiedlice (pow. oleśnicki)

    Zakres obowiązków:

    • obsługa klientów, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji,
    • bieżący kontakt z klientem, zarządzanie procesem zamówień (przyjmowanie zamówień, wprowadzenie zamówień do systemu, czuwanie nad statusem zamówień itd.),
    • promowanie oferty handlowej (udział w targach krajowych i zagranicznych),
    • współredagowanie strony internetowej, jak również promocji mailowych oraz katalogów produktowych,
    • współpraca z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, magazyn itd.)

    Wymagania:

    • doświadczenie we współpracy z klientem zagranicznym, w szczególności z Francji, Niemiec i Holandii
    • dobra znajomość pakietu Ms Office,
    • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
    • ​​​​​​​wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w przyjaznym i młodym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i efektów pracy.

    DOŁĄCZ DO NAS!

    CV prosimy kierować za pośrednictwem przycisku do aplikowania, bądź składać w siedzibie firmy: Nowosiedlice 107, 56-410 Dobroszyce.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma STRAMA siedzibą Nowosiedlice 107, 56-410 Dobroszyce
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
    3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji;
    5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
    8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.