Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w kompleksowej obsłudze hodowców ekologicznych, istniejącej na rynku od ponad 20 lat, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Tarnów

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

- pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

- odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

- dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta

  • Przyjmowanie zamówień od klientów

  • Aktywna sprzedaż przez telefon

  • Praca na systemie Comarch

  • Obsługa zwrotów i reklamacji zamówień

  • Przyjmowanie płatności od klientów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Pracę na pełny etat ( praca w godzinach 8:00-16:00 )

  • Atrakcyjne premie liczone od uzyskanej marży

  • Pakiet sportowy

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

  • W wybrane piątki miesiąca możliwość pracy w trybie home office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Michalina Semków tel.: 604 411 788

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy