Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi klienta

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.

  • Nowowiejska 20, Nysa
    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nowowiejska 20

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klientów

  • przyjmowanie nowych zamówień, ich obróbka oraz wystawianie faktur zrealizowanych zamówień;

  • dokonywanie czynności oraz kompletacja dokumentacji związanych z prowadzeniem odpraw celnych

  • wyjaśnianie pojawiających się reklamacji wynikających z braków oraz uszkodzeń dostarczanego towaru oraz wystawiania FV korygujących

  • wprowadzanie aktualnych cen rabatów do SAP oraz nadzór nad ich poprawnym zastosowaniem

  • aktualizacja danych kontrahentów w systemie SAP, wprowadzanie danych nowych kontrahentów oraz analiza dokumentacji magazynowo – sprzedażowej

  • wewnętrzna komunikacja z innymi obszarami GK Otmuchów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie minimum średnie

  • wiedza z zakresu fakturowania i prowadzenia odpraw celnych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1)

  • umiejętność budowania relacje z klientem

  • dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość MS Office

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • stabilizację – nie zwolniliśmy ani jednej osoby z powodu pandemii

  • bezpieczeństwo – zapewniamy międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa

  • samorealizację – masz przestrzeń do własnych pomysłów i wykorzystania swoich talentów – uważnie Cię słuchamy

  • rozwój – możliwość nauki od najlepszych: pakiety specjalistycznych i unikalnych szkoleń, współpracę z wysokiej klasy ekspertami

  • life balance - wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i pakietów medycznych Medicover

  • komfort pracy - dofinansowanie do dojazdu do pracy (bus pracowniczy na wybranych trasach)

  • transparentne wartości: Pasja, Odwaga, Partnerstwo – u nas poczujesz je na każdym kroku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Chcesz pracować w środowisku, w którym dużo się dzieje?

Weź udział w tworzeniu nowej historii ODRY i FREEYU.

Wywołaj uśmiech w naszym dziale HR. Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy