Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

OKNOPLAST

  • Ochmanów (pow. wielicki)

    Ochmanów (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie dobry relacji z klientem,

  • wprowadzenie zamówienia do systemu,

  • analiza i kontrola zamówień pod kątem terminów realizacji,

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do realizacji inwestycji (faktur sprzedaży, protokołów odbioru),

  • współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym w zakresie realizacji zamówień,

  • przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • jeśli jesteś osobą skrupulatną i dobrze zorganizowaną,

  • cechuje Cię cierpliwą i sumienność,

  • lubisz pracę biurową i nie przeraża Cię duża ilość dokumentów.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu

  • możliwość realizacji ciekawych projektów

  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, drużyny sportowe, stołówka, szkolenia i znacznie więcej!)

  • pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

OKNOPLAST

OKNOPLAST to jedna z największych polskich firm produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym wzornictwie i transparentnej jakości. Nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię 40 000 m2, co daje zatrudnienie dla ponad 1900 Pracowników w procesie realizacji. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy i swojej.

Przewiń do profilu firmy