Specjalista ds. obsługi klienta - ochrona powietrza i środowiska

ATSYS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 500–4 300
brutto / mies.
  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta osobista w biurach, telefoniczna oraz e-mail w związku z prowadzonymi projektami polegającymi na montażu instalacji OZE oraz wymiany kotłów, termomodernizacji budynków.
  • Udzielanie informacji, przyjmowanie dokumentów oraz świadczenie niezbędnej asysty mieszkańcom miast biorących udział w projektach obsługiwanych przez spółkę - bezpośrednio w Punkcie Obsługi Klienta oraz telefonicznie / poprzez e-mail w biurze firmy w godzinach pracy Punktu.
  • Współpraca z innymi pracownikami firmy w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi Klientów.
  • WAŻNE: nasza firma nie prowadzi sprzedaży żadnych usług i produktów do Klientów indywidualnych - realizujemy usługi na zlecenie samorządów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Biegła obsługa komputera.
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office (Excel, Word).
  • Biegła aplikacji dostępnych z poziomu przeglądarki WWW.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz pracy w zespole, rozwiązywania problemów formalnych.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe.
  • Miejsce zamieszkania - Katowice i okolice (max do 30 km).
  • Uprawnienia do sporządzania świadectw energetycznych.
  • Praktyczna wiedza w zakresie przygotowania audytów energetycznych dla budynków kubaturowych (budynki usługowe, budynki produkcyjne).
  • Znajomość rynku OZE.
  • Znajomość aktów prawnych: Prawo ochrony środowiska, Prawo energetyczne; Ustawa o odnawialnych źródłach energii, o efektywności energetycznej, warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (WT).
  • Znajomość podstawowych zasad pozyskiwania środków z funduszy zewnętrznych (Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejski Funduszu Spójności, Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska)

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, na umowę o pracę, w małym i młodym zespole, przy użyciu nowych technologii, w stabilnej polskiej firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego, zdobycia bogatego doświadczenia poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach z zakresu ochrony powietrza.
  • Stabilne i sprawiedliwe warunki wynagradzania, ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Biura obsługi klienta zlokalizowane w Tychach i Pszczynie, biuro główne firmy w centrum Katowic.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

ATSYS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury na stanowisko pełnoetatowego specjalisty ds. obsługi klienta (ochrona powietrza, ochrony środowiska) w firmie ATsys.pl Sp. z o.o. Sp. K. - biuro w Tychach, Pszczynie i Katowicach.

Nasz zespół pod marką NiskaEmisja.pl od 2013 roku opracowuje i prowadzi wiele ciekawych projektów z zakresu ochrony powietrza, jak również przygotowuje dokumenty strategiczne na potrzeby Miast i Gmin. Spółka działa na rynku usług konsultingowych. Jesteśmy liderami w opracowywaniu oraz wdrażaniu Programów Ograniczenia Niskiej Emisji, Programów Efektywności Energetycznej oraz Projektów Założeń do Planów Zaopatrzenia w Ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe, a także usług z zakresu przygotowania kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej niezbędnej do pozyskiwania środków zewnętrznych. Naszymi klientami są jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa komercyjne oraz podmioty lecznicze.

Aktualne oferty pracodawcy
OZE/TYCHY/2

Specjalista ds. obsługi klienta - ochrona powietrza i środowiska, Tychy