Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ILPEA Sp. z o.o.

  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień: sprawdzenie rodzaju zamówionego towaru i ceny;

  • Monitoring procesu realizacji zamówień.

  • Kompletowanie dokumentacji klientów (potwierdzenia zamówień, korespondencja, dokumenty transportowe).

  • Zbieranie danych od klientów odnośnie przyszłych zamówień.

  • Kontrola wyników sprzedaży

  • Rejestrowanie reklamacji

  • Stały kontakt elektroniczny i telefoniczny z klientami.

  • Wysyłanie zleceń transportowych krajowych i zagranicznych wg zamówień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

  • Mile widziane doświadczenie w obrzasze obsługi klienta i/lub logistyki w firmie międzynarodowej;

  • Praktyczna znajomość języka niemieckiego;

  • Samodzielność i chęć rozwoju zawodowego.

To oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i nadal rozwijającej się;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania, ustalane w oparciu o stawki rynkowe;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawy zakres obowiązków oraz szkolenia zewnętrzne finansowane przez firmę;

  • Karty sportowe, karty świąteczne, dofinansowanie urlopów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dodatkowe informacje:

  • Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV poprzez przycisk aplikowania.

  • Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • W przypadku pytań prosimy o kontakt lub telefoniczny pod numerami tel. 713996505 lub 713996527 lub mailowy na adres [email protected]

  • Adres do korespondencji: ILPEA Sp. z o.o. Dział Personalny, ul. Wojska Polskiego 1, 56-416 Twardogóra

ILPEA Sp. z o.o. to światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów z gumy oraz tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ILPEA Industrie. W skład Grupy wchodzi ponad 30 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na czterech kontynentach. Działalność Grupy skupia się głównie na produkcji komponentów dla branży AGD oraz części wykorzystywanych w branży automotive przez światowych liderów rynku motoryzacyjnego.

Główna siedziba firmy w Polsce znajduje się miejscowości Chełstówek koło Twardogóry. Łącznie w obrębie Gminy Twardogóra znajdują się 4 zakłady produkcyjne zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych (guma, plastik), z których produkujemy m.in uszczelki do pralek czy lodówek oraz części do automotive.

W naszej codziennej pracy kładziemy duży nacisk na zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanych przez Nas produktów.

Przewiń do profilu firmy