Specjalista ds. obsługi klienta

  • Oleśnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA /

    CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

    Miejsce pracy: Oleśnica
    ref. CSS OLE

    Zadania na stanowisku

    • kontakt i utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klientów i właściwych relacji z klientami
    • zapewnienie dokładnego i terminowego przetwarzania zamówień, dostaw, faktur i reklamacji klientów
    • opracowywanie zleceń transportowych
    • dbanie o wysoki poziom jakości świadczonych usług
    • sporządzanie analiz i raportów, kontrola kosztów
    • kontrolowanie terminowości dostaw i odbiorów przesyłek
    • wprowadzanie danych do systemu
    • współpraca z działami wewnątrz firmy: produkcja, jakość, księgowość
    • optymalizację logistyki w celu zapewnienia maksymalizacji poziomu zadowolenia Klienta

    Nasze oczekiwania wobec kandydata:

    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub języka rosyjskiego/czeskiego
    • bardzo dobra znajomość programu Excel
    • umiejętność pracy w systemie ERP np. QAD
    • nastawienie na Klienta i rezultat
    • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
    • doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta lub Dziale Eksportu – mile widziane
    • znajomość procesu przetwarzania zamówień

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • umowę o pracę od początku zatrudnienia
    • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
    • dobre warunki wynagrodzenia
    • przyjazne i komfortowe środowisko pracy
    • duże możliwości rozwoju zawodowego
    • pyszna kawa z ekspresu
    Aplikacje z numerem ref. CSS OLE prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

    Prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i gromadzenie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.)