Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta On-line

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Wólczańska 103, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wólczańska 103

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientem sklepu internetowego (telefon, chat, email)

  • Obsługa zapytań związanych z ofertą lub zamówieniami

  • Doradztwo w wyborze produktów

  • Realizacja zamówień online w systemie internetowym (wysyłka, rozliczenia, logistyka)

  • Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu zamawiania i dostarczenia towaru do klienta

  • Udział w procesie optymalizacji i ulepszania systemu CRM

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie związane z obsługą klienta (połączenia przychodzące)

  • Doświadczenie w pracy z system CRM będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Znajomość zasad gramatyki i ortografii języka polskiego

  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy

  • Komunikatywność, otwartość

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków i audiobooków

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • udział w eventach

  • nagroda za polecenie pracownika

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy