Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

INSIDE.PL sp. z o.o.

  • Wspólna 9, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wspólna 9

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa i przyjazna obsługa klienta. Komplementarna sprzedaż asortymentu z branży budowlanej.

  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy.

  • Efektywne inspirowanie klienta oraz prowadzenie negocjacji cen. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Kompletowanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.

  • Osiąganie celów sprzedażowych.

  • Budowanie partnerskich relacji w zespole.

Nasze wymagania

  • Rozwinięte kompetencje handlowe ( umiejętność pozyskiwania informacji od klienta, analizy oczekiwań, prezentacji i doboru produktów z zaangażowaniem).

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Nastawienie na rozwój i efekt.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową w godzinach 8 - 16 od pn. - pt.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na życie

  • Miłą atmosferę

O nas

Hurtownia specjalizująca się w sprzedaży materiałów budowlanych od 15 lat. Do pracy z klientem podchodzimy kompleksowo - od gruntownej analizy potrzeb, przez odpowiedni dobór produktów, po finalizację umowy.