Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta Ostatecznego

Volkswagen Group Polska

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krańcowa 44

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe przyjmowanie i opracowanie reklamacji klienta

  • Podejmowanie decyzji w sprawie sposobu rozpatrywania reklamacji

  • Przygotowanie bieżących raportów oraz analiz z zakresu reklamacji i zapytań klientów

  • Kompleksowe udzielanie odpowiedzi na zapytania klienta oraz centrum usług telemarketingowych w zakresie produktów i usług firmy

  • Prowadzenie projektów z zakresu jakości

  • Udział w przetargach

  • Współpraca z siecią dealerską, producentem i markami w celu zwiększenia zadowolenia klienta oraz zmniejszenia ilości reklamacji na poziomie importera

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jest ważnym wymogiem

  • Podstawowa znajomość techniki samochodowej

  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących gwarancji, rękojmi oraz ustawy konsumenckiej

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. B2)

  • Umiejętności negocjacyjne i wywierania wpływu

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i pracy z trudnym klientem

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Asertywność

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą zewnętrzną na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT&CUPRA, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy