Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

SGSO firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów laboratorium

  • utrzymywanie stałego i pozytywnego kontaktu z klientem

  • odpowiadanie na pytania dotyczące realizowanych zleceń oraz przygotowywanie ofert

  • prowadzenie korespondencji mailowej i kontakt telefoniczny

  • przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji klientów

  • udział w procesie sprzedażowym analiz laboratoryjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość pakietu MS Office/dobra obsługa komputera

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność w wykonywaniu zadań, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość branży spożywczej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy