Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

TRANS-TOK LOGISTIC GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stała opieka nad Klientem, kontakt z Klientem na poziomie operacyjnym,

  • Wprowadzanie danych do systemów,

  • Prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie raportów,

  • Przyjmowanie zleceń, monitorowanie prawidłowości złożonych zamówień,

  • Awizacje dostaw i przyjmowanie w systemach,

  • Nadzór nad realizacją działań,

  • Przygotowanie raportów dotyczących stanów magazynowych,

  • Współpraca z innymi działami i bieżące rozwiązywanie problemów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia min. 2 lata w pracy biurowej,

  • Doświadczenie w doświadczenie w logistyce magazynowej i obsłudze systemów magazynowych WMS,

  • Rzetelności, dbałości o szczegóły, sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym magazynie, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywanych zadań.

TRANS-TOK LOGISTIC GROUP sp. z o.o.

Centrum Logistyczne Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalisty ds. Obsługi Klienta - stanowisko niezwiązane ze sprzedażą

Umowa o pracę na 12 miesięcy

Jeśli jesteś osobą dokładną, pracowitą, pozytywnie nastawioną do pracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym oraz cechuje Cię wrodzony optymizm, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Złożonych dokumentów nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.