Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

MARCIN POROWSKI 4 TEL

umowa o pracę
4 0004 500 brutto / mies.
umowa zlecenie
19,7021,00 brutto / godz.
  • Puławska 42E, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Puławska 42E

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa Klientów;

  • sprzedaż telefonów i akcesoriów;

  • dbałość o ekspozycję i porządek w miejscu pracy;

Nasze wymagania

  • komunikatywność;

  • rzetelność, dokładność i terminowość;

  • samodzielność i odpowiedzialność;

  • myślenie zespołowe;

  • pozytywne usposobienie i uśmiech na co dzień;

To oferujemy

  • uczciwe wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży);

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku GSM;

  • elastyczne godziny pracy;

  • stabilną prace oraz wysokie wynagrodzenie;

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie;

  • narzędzia do pracy;

  • wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia dot. sprzedaży;

  • pozytywną i poukładaną kulturę organizacyjną.

Jesteśmy siecią handlową w branży GSM.

4TEL specjalizuje się głównie w telefonach komórkowych i akcesoriach.

Posiadamy kilkanaście punktów handlowych, mieszczących się z galeriach

handlowych w całym kraju.

Poszukujemy osoby do autoryzowanego punktu Xiaomi/4TEL na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta Xiaomi punkt.

Przewiń do profilu firmy