Ta oferta pracy jest nieaktualna od 455 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MILANOVO RESTAURANTS SP. Z O.O.

    Catering Dietetyczny MACZFIT jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wybiega naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestylowym. Do naszej prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym w 80 miejscowościach Polski poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA ds. OBSŁUGI KLIENTA

    Miejsce pracy: Piaseczno
    Region: mazowieckie

    www.maczfit.pl

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za tworzenie pozytywnych relacji z klientem, budowanie wizerunku firmy poprzez profesjonalna obsługę klienta.

    • telefoniczna obsługa klienta – głównie rozmowy przychodzące.
    • posprzedażowa obsługa klienta: kompleksowa obsługa zamówień,
    • zapewnienie prawidłowego procesu reklamacji,
    • obsługa skrzynki e – mail
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • realizowanie celów zgodnych z polityką firmy
    • koordynacja e – sklepu
    • przygotowywanie zestawień i raportów
    • prace administracyjne w obrębie planowania diet
    • wykonywanie oraz koordynowanie czynności związanych z zakresem obowiązków i prawidłowym funkcjonowaniem biura

    Oczekujemy:

    • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – warunek konieczny
    • umiejętność pracy w zespole
    • płynność wypowiedzi
    • wykształcenie wyższe
    • komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów
    • zdolność pracy pod presją czasu
    • wiedza praktyczna z psychologii obsługi klienta
    • bardzo wysoka kultura osobista
    • uprzejmość i zorientowanie na klienta
    • gotowość pracy w trybie zmianowym
    • dobra znajomość pakiety MsOffice
    • znajomość języków obcych : j.angielski, j.niemiecki , j.rosyjski będzie dodatkowym atutem
    • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem

    Oferujemy:

    • jasne, klarowne zasady zatrudniania i wynagradzania
    • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
    • szkolenia z zakresu obsługi klienta, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MILANOVO RESTAURANTS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kostki Potockiego 24G."). Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.