Ta oferta pracy jest nieaktualna od 455 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Piekary Śląskie, śląskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2016-06-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Reklamowa REDEYE Przemysław Pomarański

Grupa Reklamowa REDEYE działa na rynku polskim od 2005 roku. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie doradztwa, produkcji i montażu reklam wizualnych - świetlnych. Jak również kompleksowej obsługi reklamowej (eventy, akcje marketingowe, promocje, filmy promocyjne itp.)

Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Region: śląskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • współpraca, obsługa i stały kontakt z obecnymi klientami
  • koordynacja projektów oraz asystowanie od pozyskania do realizacji
  • zlecanie, nadzorowanie i kontrolowanie przebiegu produkcji reklamowej
  • budowanie dobrego wizerunku firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z nimi

Wymagania:

  • znajomość programów graficznych (Corel lub Photoshop), obsługa pakietu Microsoft Office,
  • minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku w branży reklamowej
  • znajomość rynku reklamowego
  • wykształcenie minimum średnie
  • kreatywność, odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • stałą pracę
  • szkolenia i możliwości ciągłego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się