Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Ingram Micro Services spółka z o.o.

  • Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

    Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym.

  • Weryfikowanie poprawności zgłoszeń.

  • Prowadzenie korespondencji mailowej z klientami.

  • Przygotowywanie raportów dla klientów.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.

  • Samodzielność.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Program bezpłatnego i poufnego wsparcia pracowników i ich rodzin z dostępem do pomocy prawnej, psychologicznej, doradztwa finansowego.

  • Świadczenia z ZFŚS.

  • Karty podarunkowe na święta.

  • Dofinansowanie opieki medycznej.

  • Dopłaty do karty multisport.

  • Dopłaty do wypoczynku.

  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego.

  • Wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Ingram Micro Services jest częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, świadczącego usługi dla największych światowych gigantów.

Do swojego oddziału w Pietrzykowicach (gm. Kąty Wrocławskie) poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy