Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Grupa ENERISO firmie

  • Piła, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie do naszego Oddziału w Pile poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie z procedurami obowiązującymi w grupie ENERIS
  • Nadzór nad realizacją umów oraz bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Bieżąca obsługa umów i zleceń z klientami w zakresie wywozów i odbiorów odpadów (w tym przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozpatrywanie reklamacji)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek grupy ENERIS
  • Przygotowywanie rozliczeń, zestawień zgodnie z procedurami firmy

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę, pracowitość
  • Znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B

 Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy