Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Centrum Opakowań Zbigniew RogalskiO firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji z Klientami

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych

  • Poszukiwanie nowych klientów oraz optymalizacja relacji ze stałymi odbiorcami

  • Kompleksowa obsługa klientów

  • Nadzór nad przebiegiem realizacji zamówień

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i sprawozdań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży internetowej

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Samodyscyplina, terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Pozytywne nastawienie i proaktywna postawa

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - weryfikacja podczas rozmowy rekrutacyjnej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Praktyka w pracy z systemami CRM

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 3000 zł netto

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • Ubezpieczenie medyczne PZU

  • Karta Benfit System (Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie do okularów

Centrum Opakowań Zbigniew Rogalski

Centrum Opakowań to firma typu e-commerce dostarczająca opakowania kosmetycznym i farmaceutycznym producentom w Polsce i całej Unii Europejskiej. Nasza nowoczesna platforma internetowa oferuje ponad 250 rodzajów opakowań wysokiej jakości dostępnych na stocku. Dzięki tak urozmaiconej ofercie oraz rzetelnej pracy naszego zespołu zdobyliśmy zaufanie ponad 5000 tysięcy klientów. Codziennie profesjonalnie pomagamy firmom kosmetycznym, jak i z innych branż, wprowadzać na rynek ich projekty. Nasza praca jest naszą pasją i czujemy ogromną satysfakcję, gdy nasi klienci odnoszą sukces, a my mogliśmy im w tym pomóc.

Przewiń do profilu firmy