Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

GRAFMAJ SP. Z O.O. SP. K.O firmie

GRAFMAJ SP. Z O.O. SP. K.

Druskienicka

Poznań

Drukarnia z siedzibą w Suchy Lesie zatrudni:

Opis stanowiska:

  • telefoniczne, bezpośrednie lub mailowe utrzymywanie kontaktów z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami
  • identyfikacja potrzeb klientów i doradztwo w doborze produktów lub usług z oferty
  • przygotowywanie specyfikacji produktowych
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z Klientami o zróżnicowanym profilu
  • udzielanie informacji dotyczących w  toku realizowanych zleceń
  • współtworzenie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta
  • utrzymywanie bazy Klientów w systemach CRM

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej/reklamowej)
  • skuteczność i determinacja w osiąganiu celów
  • organizacja pracy własnej
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność budowania relacji z Klientami
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność negocjowania
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziana znajomość systemów klasy CRM oraz ERP
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • umowa o pracę plus prowizja za osiągnięcie celu sprzedażowego
  • dużą samodzielność i niezależność
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy