Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Holiday Park & ResortO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Holiday Park & Resort

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań mailowych i telefonicznych klientów indywidualnych platformy Holiday Park & Resort,

  • Udzielanie informacji dotyczących bieżących rezerwacji oraz wprowadzanie zmian, doradztwo dla klientów,

  • Obsługa Social Media i komunikatorów Działu Obsługi Klienta,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku organizacji i dobrych relacji z klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi,

  • Współpraca z innymi jednostkami i spółkami w zakresie dostarczania kompleksowych informacji dla klientów,

  • Realizacja akcji informacyjnych w ruchu wychodzącym.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Jesteś pozytywna osobą, która dobrze czuje się w pracy z Klientem,

  • Posługujesz się poprawną polszczyzną,

  • Posiadasz umiejętność logicznego formułowania wniosków,

  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • Dyspozycyjność w weekendy oraz gotowość do pracy zmianowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w elastycznych godzinach (pełny lub niepełny etat) u boku specjalistów z branży

  • Dogodne warunki pracy w biurze w Poznaniu, ul. Kopanina 28,

  • Szkolenia wewnętrzne doskonalące umiejętności związane z komunikacją i obsługą klienta,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie,

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w firmowym bistro mieszczącym się w budynku).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy