Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Sputnik Software Sp. z o.o.O firmie

  • Klinkierowa 7, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sputnik Software Sp. z o.o.

Klinkierowa 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc techniczna i merytoryczna (zdalna, mailowa, telefoniczna) dla klientów w zakresie utrzymywanego u nich oprogramowania: finansowo-księgowego, budżetowego, podatkowego, obiegu dokumentów

  • Diagnozowanie i przeprowadzanie analiz

  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie działania aplikacji

  • Pomoc w instalacji serwerów SQL i aplikacji

  • Tworzenie FAQ oraz dokumentacji użytkowej

  • Przeprowadzanie testów aplikacji

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera (system Windows, pakiet Office, Internet)

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu działań

  • Otwartość na nowe zagadnienia, chęć poszerzania wiedzy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wykształcenie min. Średnie

Mile widziane

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Sql Server)

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta, dziale księgowości, biurze rachunkowym lub w wsparciu IT

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Znajomość z zakresu finansów Jednostek Samorządu Terytorialnego.

  • Wiedza z zakresu podatków i opłat lokalnych JST

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w świetnie zorganizowanym zespole

  • Dobrą atmosferę w pracy i po pracy

Sputnik Software Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla polskiego sektora publicznego, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek samorządu terytorialnego. Działania spółki koncentrują się wokół produkcji własnych rozwiązań, przygotowywaniu oprogramowania na zamówienie klienta oraz transferu najnowszych technologii informatycznych na rodzimy rynek. Współpracujemy z ponad tysiącem klientów instytucjonalnych na terenie całego kraju. Naszą pozycję rynkowego lidera zbudowaliśmy w oparciu o stabilny i stale rozwijający się zespół specjalistów. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników otwartych na nowe wyzwania i zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności.

Przewiń do profilu firmy