Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

OTOMOTO w OLX GroupO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu OTOMOTO szukamy Specjalisty ds. Obsługi Klienta, który niekoniecznie jest specem w zakresie motoryzacji lecz:

- ma ochotę poznać tę branże oraz interesuje się nowymi technologiami

- lubi kontakt z klientem przez telefon, e-mail, czat i serwisy społecznościowe

- wie jak ważne w obsłudze klienta są pytania „jak” oraz „co” i potrafi je dobrze wykorzystać w komunikacji z klientem

- bardzo dobrze zna język polski oraz zasady ortografii i interpunkcji

- będzie chętnie współpracować przy rozwoju całego serwisu

- będzie otwarty/a na nieoczywiste rozwiązania w kontakcie z użytkownikami

- każdego dnia będzie razem z nami budował/a pozytywne relacje z użytkownikami Otomoto, Otomoto Profi oraz 321Sprzedane

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z telefoniczną i/lub mailową obsługą klienta lub wsparciem sprzedaży

  • min. średnie wykształcenie

  • komunikatywność, biegłe posługiwanie się naszym ojczystym językiem oraz znajomość zasad ortografii i interpunkcji

  • zna język angielski (poziom komunikatywny)

  • umiejętność pracy w grupie oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy

Mile widziane

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • znajomość ogólnych zagadnień z zakresu e-commerce

  • zainteresowanie nowymi technologiami

To oferujemy

  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie 4200zł - 4700zł brutto + premia kwartalna 10%

  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych)

  • pracę w nieformalnej i luźnej atmosferze

  • możliwości rozwoju w ramach struktur firmy

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego, szkoleń i innych inicjatyw rozwojowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OTOMOTO w OLX Group

Serwis OTOMOTO działa od przeszło 10 lat będąc liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją tworzą rozwiązania, pomagające naszym Klientom kupować i sprzedawać pojazdy. Priorytetem jest dla nas wzajemne zaufanie, nad czym każdego dnia pracuje zespół OTOMOTO.

Przewiń do profilu firmy