Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Traffic Trends Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżący kontakt posprzedażowy z podległym portfolio klientów w charakterze mailowym, telefonicznym/wideo i bezpośrednim,

  • inicjowanie kontaktu z klientami w celu poszerzenia zakresu działań marketingu internetowego oraz odpowiadanie na bieżące ich potrzeby,

  • analiza realizowanych działań i wyciąganie na ich podstawie wniosków (określenie dalszego planu marketingowego),

  • współtworzenie oraz koordynacja realizacji strategii e-commerce,

  • angażowanie się w maksymalny sposób w realizację celów rozwojowych agencji.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta,

  • umiejętność rozpoznawania potrzeb biznesowych klientów,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych z nimi,

  • umiejętność odnajdywania się w zespole i gra do wspólnej bramki,

  • umiejętność równoważenia stanowiska proklienckiego z celem biznesowym agencji,

  • umiejętności negocjacyjne i asertywność.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym i branżą e-commerce oraz narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, Senuto, GSC).

To oferujemy

  • możliwość pracy w wiodącej agencji marketingu internetowego, będącej partnerem Google, Facebook i Allegro,

  • współtworzenie sukcesu wielu sklepów i stron internetowych,

  • zdobywanie nowych umiejętności za sprawą szkoleń,

  • swoboda organizacji pracy własnej dzięki łączeniu trybu zdalnego i stacjonarnego,

  • wsparcie merytoryczne zespołów technicznych,

  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze - sam o tym decydujesz!

  • kompletne stanowisko pracy home office (laptop i akcesoria, telefon); hybrydowe wynagrodzenie (podstawa + premia), elastyczne rozpoczęcie dnia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • Pizza Day co miesiąc

Ekipa Traffic Trends codziennie w pocie czoła zmaga się z przeciwnościami internetu, by nasi Klienci mogli cieszyć się spokojnym snem i super wynikami! Jeśli więc masz sporo chęci i siły, by razem z nami poskramiać Roboty Google, ADSowe algorytmy i zasięgi Facebooka - z przyjemnością uzbroimy Cię w najlepsze narzędzia! Zasil szeregi Działu Handlowego, pokaż nam jaki jest Twój sposób na owocną współpracę z Klientem!

Zainteresowana? Zainteresowany?

Przewiń do profilu firmy