Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

GRUPA PARTNERO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Do pracy w biurze dewelopera mieszkaniowego „Grupa Partner”, który od ponad 11 lat prowadzi swoją działalność na rynku wielkopolskim poszukujemy Specjalisty ds. obsługi klienta w Poznaniu.

Zakres obowiązków obejmuje: negocjacje, sprzedaż mieszkań, kompleksowe przygotowanie i prezentacja ofert, generowanie umów i dokumentów wymaganych w procesie sprzedaży, przeprowadzanie spotkań z klientami w biurze oraz na terenie inwestycji, uczestnictwo w procesie przyjmowania zmian na mieszkaniach, udział w odbiorach mieszkań, uczestnictwo w targach branżowych oraz obsługa posprzedażowa.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w biurze przy obsłudze klienta, oraz minimum średniego wykształcenia. Niezbędne są również elastyczność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista i komunikatywność. Wymagana dobrą znajomość pakietu MsOffice. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy;

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od posiadanej wiedzy i kompetencji.
  • Możliwość współpracy na zasadzie własnej działalności gospodarczej.
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość samorealizacji.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy