Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna  na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji systemów ociepleniowych oraz wysokojakościowych powłok elewacyjnych, tynków oraz farb. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole
  • Rozwój kompetencji poprzez system szkoleń
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych

Twoje zadania:

  • Obsługa klientów w Centrum Sprzedaży, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja zleceń przekazanych przez doradców handlowych
  • Przyjmowanie zamówień klientów i zamawianie towarów
  • Organizowanie transportu dla przewozów z magazynu do klienta
  • Dbanie o najwyższy poziom obsługi oraz utrzymanie przyjaznej atmosfery w zespole

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Zamiłowanie do pracy z ludźmi
  • Orientacja na poszukiwanie rozwiązań
  • Obsługa komputera (znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SAP, mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową poprzez przycisk:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Sto Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się