Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. obsługi klienta

MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.oO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Zamawianie towarów i usług

  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami i dostawcami

  • Monitorowanie terminów dostaw

  • Wsparcie od strony handlowej dla doradców technicznych i tool managerów

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami

  • Zarządzanie dokumentacją handlową

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, zarządzanie)

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub lub angielskiego

  • Sprawne posługiwanie się narzędziami Pakietu MS Office

  • Zaangażowanie, skrupulatność i systematyczność

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji interpersonalnych Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań

  • Potrzeba ciągłego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy (umowa o pracę)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i stały kontakt z językami obcymi

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, nauka języków obcych)

  • Pracę w kompetentnym, ambitnym i nastawionym na ciągły rozwój, a jednocześnie życzliwym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych (m. in. Prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.o

MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład międzynarodowej Grupy MAPAL, z siedzibą główną w Niemczech – światowego lidera w zakresie produkcji specjalnych narzędzi skrawających, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego. Jesteśmy dostawcą dla takich klientów, jak: MERCEDES, VOLKSWAGEN, TOYOTA, FIAT, AIRBUS, BOEING.

Przewiń do profilu firmy