Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Poznań, Bytkowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FENIX VET

    Firma jest tak silna jak silni są ludzie, którzy pracują w tej organizacji.

    Naszą wartością jest zespół młodych, energicznych i silnie zmotywowanych osób, które dzięki nabytym kompetencjom, wyznaczają nowe standardy pracy na rynku weterynaryjnym.

    Dzięki zaangażowaniu oraz kulturze pracy naszych ludzi, firma z roku na rok dynamicznie się rozwija i zwiększa swój udział w rynku.

    Sukces firmy determinuje spójna strategia marketingowa oraz innowacyjne produkty, które opracowane są zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi i produkowane są we własnej, nowoczesnej fabryce w Wielkiej Brytanii.

    Więcej informacji o nas: fenixvet.pl/kariera

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Bytkowo (pow. poznański)
    Numer referencyjny: REKR/FV/ADH/2018

    Opis stanowiska:

    • Aktywne wsparcie dla działu sprzedaży
    • Dbałość o prawidłową realizację otrzymanych zamówień
    • Rejestrowanie i monitorowanie reklamacji
    • Opieka nad obiegiem i archiwizacja dokumentów
    • Prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami firmy
    • Telefoniczny kontakt z klientami
    • Praca w biurze firmy w godzinach 9:00-17:00

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Zorientowanie na cel i wyniki
    • Pozytywne nastawienie
    • Odpowiedzialność, sumienność oraz zaangażowanie w zlecone zadania
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Umiejętność doskonałej organizacji pracy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

    • Doświadczenie 1-2 lata na podobnym stanowisku
    • Umiejętność w dziedzinie IT
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w odnoszącej sukces firmie
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
    • wynagrodzenia adekwatne do wiedzy oraz kwalifikacji kandydata
    • systematyczny wzrost wynagrodzenia adekwatny do stażu pracy w firmie
    • okresowy system szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników
    • stały rozwój zawodowy
    • możliwości awansu w strukturze organizacyjnej firmy
    • pełne zaplecze teoretyczne i wsparcie techniczne w tematyce weterynaryjnej
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FenixVet z siedzibą w Bytkowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FenixVet z siedzibą w Bytkowie przy ul. Topolowej 2A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.