Specjalista ds. obsługi klienta

  • Poznań, Swarzędz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy polską spółką świadczącą usługi informatyczne dla szerokiego grona przedsiębiorstw, organizacji i instytucji. Naszym celem jest wdrażanie kompleksowych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo sieci oraz danych, dostosowanych do potrzeb Klientów i wpływających na ich rozwój.

    Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, kompetentny i zgrany zespół specjalistów, współpraca z czołowymi dostawcami rozwiązań IT, pozwala nam realizować śmiałe i wymagające projekty informatyczne.

    Poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę dotychczasowych klientów AT Computers oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

    Dołączając do naszego zespołu zyskujesz możliwość poznania nowoczesnych technologii. Poszukujemy ludzi o otwartych umysłach. Zapewniamy ciekawe projekty i miłą, prawie rodzinną atmosferę, w której praca sprawia przyjemność.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Swarzędz

    Zakres obowiązków:

    • obsługa dotychczasowych klientów firmy
    • przygotowywanie ofert
    • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz dostawcami
    • aktualizowanie bazy danych
    • współpraca z działem handlowym oraz presales
    • wsparcie obsługi administracyjnej biura

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym min. 1 rok
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • pozytywne nastawienie do pracy
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
    • umiejętność zarządzania czasem pracy
    • wysoka kultura osobista
    • poczucie humoru

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie: stałe + premie
    • możliwości rozwoju osobistego
    • atrakcyjna lokalizacja biura

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.