Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Swarzędz, Jasin (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radaway jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą kabiny prysznicowe, odnoszącą sukcesy na krajowym i światowym rynku. Poszukujemy osób ambitnych, które chcą się realizować i aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.
    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Swarzędz, Jasin (pow. poznański)

    • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe,
    • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta,
    • umiesz pracować w zespole,
    • dobrze sobie radzisz z rozwiązywaniem problemów,
    • umiesz pracować pod presją czasu,
    • cechuje Cię dokładność, zaangażowanie i terminowość.

    Twoim zadaniem będzie:

    • profesjonalna obsługa klientów detalicznych oraz partnerów handlowych,
    • udzielanie informacji na temat produktów standardowych (mailowo oraz telefonicznie),
    • bieżąca obsługa zamówień produktów standardowych oraz sprawdzanie poprawności zamówień,
    • wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych,
    • dbanie o poprawny obieg dokumentów.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pakiet socjalny
    • pracę w młodym zespole
    • dynamiczne międzynarodowe środowisko
    • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
    • spotkania integracyjne
    • inicjatywy sportowe
    • karta multisport
    • dofinansowanie do przedszkoli i żłobków
    • przyjazna atmosfera
    • zajęcia z języków obcych
    • nieformalny dress code
    • przekąski
    Etapy rekrutacji
    • Aplikacja na ogłoszenie
    • Rozmowa rekrutacyjna
    • Zadania rekrutacyjne
    • Ofeta współpracy
    • Witamy na pokładzie

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu?