Oferta pracy

Specjalista ds.obsługi klienta - project manager

Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.O firmie

Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.

Belzacka 176

Piotrków Trybunalski

O EDC Expert Direct Communication
EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z ponad 27- letnim doświadczeniem w branży poligraficznej i usługowej. Jesteśmy największym i całkowicie niezależnym lettershopem w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w komunikacji bezpośredniej, realizujemy multikanałowe kampanie marketingowe dla klientów z branży B2B i B2C. Oferujemy przesyłki direct mail wraz z personalizowanymi stronami www oraz personalizowanym wideo.

OPIS STANOWISKA
W ramach prowadzonej działalności operacyjnej poszukujemy doświadczonych project managerów w obszarze realizacji zleceń/projektów powierzonych przez naszych klientów.

Twoje zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji powierzonego projektu/zlecenia
  • Rejestracja zleceń w systemach wewnętrznych Spółki
  • Ustalanie harmonogramu produkcji
  • Zapewnienie materiałów dla produkcji zgodnych ze specyfikacją klienta i wymogami procesu produkcyjnego.
  • Współpraca z dostawcami/klientami Firmy w tym zakresie
  • Przydzielanie zadań innym jednostkom zaangażowanym w uruchomienie cyklu produkcyjnego
  • Kontrola właściwej realizacji przebiegu produkcji powierzonego projektu/zlecenia
  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych finalnego produktu
  • Współpraca w zakresie organizacji transportu finalnego produktu do klienta
  • Przygotowanie dokumentacji zamykającej projekt

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku projekt managera/specjalisty ds. obsługi klienta nabyte w firmach produkcyjnych lub usługowych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętności analityczne i samodzielność w działaniu
  • Poziom umiejętności interpersonalnych gwarantujący profesjonalizm w relacjach biznesowych z klientem zewnętrznym i wewnętrznym.
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się z klientem zagranicznym

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
  • Pracę pełną wyzwań także w realizacji międzynarodowych projektów dla największych marek z sektora finansowego, ubezpieczeniowego, FMCG, kosmetycznego.
  • Prywatną opiekę medyczną – dopasowaną do indywidualnych potrzeb pracowników
  • Pakiet Multisport - z dostępem do około 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski
  • Umowę o pracę na pełny etat
Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego teamu!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy