Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Mainfreight Poland Sp. zo.o.O firmie

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie partnerskich relacji z Klientami

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją zleceń transportowych

  • Ofertowanie i wyceny dla naszych Klientów

  • Rozpoznanie bieżących potrzeb i przygotowywanie analiz na potrzeby Klientów

  • Przyjmowanie zleceń od klientów, ich weryfikacja i wprowadzanie do systemu operacyjnego

  • Przygotowywanie raportów jakościowych i wolumenowych dla Klientów

  • Bieżący kontakt z odbiorcami i dostawcami ładunków

  • Kontrola terminowości dostaw do Klienta

  • Raportowanie, przygotowywanie statystyk sprzedaży

  • Obsługa procesów reklamacji

  • Zarządzanie danymi w systemie operacyjnym

  • Współpraca z różnymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta branży TSL

  • Nastawienia na ciągły rozwój w sprzedaży i spedycji

  • Umiejętność analizy rynku

  • Sprawnie planowanie własnego czasu pracy i określanie priorytetów

  • Organizacja pracy własnej oraz realizacja zadań pod presją czasu

  • Efektywne komunikowanie się w grupie

  • Praktyczna znajomość biznesowego savoir-vivre’u

  • Gotowość do nauki nowych rozwiązań, także podczas wewnętrznych szkoleń w firmie

  • Obsługa pakietu MS Office (w szczególności Outlook i Excel)

  • Znajomość programu SPEED jest mile widziana

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2), który jest wykorzystywany w kontakcie z zagranicznymi partnerami

  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

  • PPE Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Mainfreight

  • Know-how międzynarodowej firmy oraz narzędzia do pozyskiwania nowych klientów

  • Zdrowe podejście do czasu pracy (zwyczajowo przyjęte ramy pracy w biurze)

  • Możliwość współdecydowania i usprawniania swojej pracy

  • Niepowtarzalną kulturę i atmosferę pracy zbudowaną w oparciu o filozofię Mainfreight

  • Możliwość udziału w europejskim programie Mainfreight Development Program (https://www.mainfreight.com/poland/pl-pl/careers-pl/mainfreight-development-programme)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

Mainfreight Poland Sp. zo.o.

Mainfreight Poland Sp. z o.o. jest częścią globalnego operatora logistycznego Grupy Mainfreight z Nowej Zelandii będącego jednym ze światowych liderów w branży logistycznej. Z powodzeniem działa na polskim rynku od 2004 roku. Wieloletnie doświadczenie i dobrze wyszkolona kadra zapewniają firmie stabilną pozycję na rynku międzynarodowym. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu logistyki kontraktowej, międzynarodowego transportu drogowego, morskiego i lotniczego.

Przewiń do profilu firmy