Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

MTC Polska Sp. z o.o.

  • Traktowa 4, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Traktowa 4

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • systemowa obsługa zamówień

  • komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami

  • współpraca z innymi działami w celu terminowych realizacji zamówień

  • monitorowanie przebiegu realizacji zamówienia

  • tworzenie bazy danych i aktualizacja informacji o klientach

  • wystawianie faktury sprzedaży i pozostałych dokumentów wysyłkowych

  • pilnowanie terminowości płatności

  • przyjmowanie reklamacji od klientów i przekazywanie informacji o sposobie załatwienia tych reklamacji

  • sporządzanie raportów wewnętrznych i analiz

  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami

  • udziału w realizacji celów strategicznych firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła obsługa komputera oraz znajomość MS Office (Excel, MS Word)

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność budowania i rozwijania dobrych relacji z klientami

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • dofinansowanie do kart Multisport

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

O nas

Jesteśmy drukarnią fleksograficzną i rotograwiurową. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów opakowaniowych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego.

Specjalizujemy się w nadruku folii aluminiowej farmaceutycznej do blistrów oraz folii saszetkowej do leków, suplementów i kosmetyków.