Specjalista ds. Obsługi Klienta

mFinanse S.A.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa Klientów indywidualnych i firmowych, zainteresowanych produktami i usługami bankowymi.

  • Udział w akcjach promocyjnych oraz budowanie relacji z Klientem na rynku lokalnym.

  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Specjaliści mFinanse świadczą usługi zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Szukamy kandydatów z minimum 3 letnim doświadczeniem w sprzedaży.

  • Jeśli umiesz budować relacje w zespole i z Klientami, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! :)

  • Samodzielność w realizacji zadań i chęć rozwoju, jest dla nas bardzo ważna.

  • Zapraszamy do aplikowania osoby komunikatywne i pozytywnie nastawione do działania. Z minimum średnim wykształceniem oraz praktyczną znajomością pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w bankowości.

To oferujemy

  • Stały dostęp do aktualnego portfela Klientów firmy

  • 3 m-czny okres przygotowania i wdrożenia do zadań – nauczymy Cię wszystkiego czego będziesz potrzebować w świecie finansów

  • Wsparcie w pozyskiwaniu Klienta

  • Mentoring menedżera i doświadczonych trenerów - a także cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje - wiemy jak ważne jest wsparcie i rozwój na początku kariery.

  • Współpraca w młodym i dynamicznym zespole -mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych.

  • Elastyczny grafik - elastyczny czas realizacji zadań- będziesz miał/a możliwość dysponować swoim czasem pracy.

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy - blisko 60% Dyrektorów Mikroregionów to osoby, które zaczynały na stanowisku Opiekuna Klienta.

  • Stabilne zatrudnienie. Jesteśmy spółką z grupy mBanku.

  • Zniżki na produkty i usługi oferowane przez Grupę mBank (kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia, usługi telekomunikacyjne, zakup samochodu, prestiżowe konto indywidualne).

  • Kartę Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie zakupu ubrań do pracy oraz dodatkowe świadczenia socjalne.

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • atrakcyjne wynagrodzenie

mFinanse S.A. to spółka z grupy mBank, działająca na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeń od ponad 10 lat.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych. Ciągle rozwijająca się sieć kilkuset doświadczonych ekspertów, których celem jest wspieranie ważnych decyzji finansowych Klientów. Z myślą o potrzebach naszych Klientów, planach na życie, oferujemy szeroką ofertę produktów finansowych. Oferujemy zarówno produkty dla Klientów indywidualnych, takie jak rachunki osobiste, karty kredytowe kredyty hipoteczne i konsumpcyjne, ubezpieczenia jak i produkty biznesowe dla firm: rachunki, leasingi i kredyty.

Z naszymi ekspertami możesz się spotkać m.in. w mKioskach mBanku zlokalizowanych w centrach handlowych.

#zacznijlepiej w mKiosku mBanku

Przewiń do profilu firmy