Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta

3DGence Sp. z o.o.O firmie

  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień Klientów,

  • przygotowywaniem ofert handlowych dla działu handlowego w IFS,

  • pilnowanie procedur oraz współpraca z działem marketingu, logistyki,

  • organizowanie przesyłek międzynarodowych, nadzór nad procesem logistycznym,

  • obsługę zamówień (przyjmowanie zamówień na podstawie ofert), składanie zapotrzebowania na produkty do logistyki, produkcji i działu zakupów,

  • nawiązywanie kontaktów z naszymi Klientami (after sales – np. sprzedaż filamentu lub akcesoriów do istniejących klientów),

  • współpraca z działem handlowym,

  • wprowadzanie produktów do CRM (docelowo IFS), cen katalogowych, kodów produktów etc.,

Nasze wymagania

  • otwartość na różnorodność,

  • przestrzeganie procedur,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność przełamywania barier komunikacyjnych oraz dyplomację w kontakcie z Klientem biznesowym

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego oraz IFS

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowy pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • system benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,

  • przyjazną atmosferę,

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • pyszną kawę z ekspresu 😊