Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Amco Sp. z o.o.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień krajowych i zagranicznych

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych

  • ścisła współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji dostaw

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka polskiego- warunek konieczny

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • chęć do pracy, dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość zagadnień eksportowych

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Jeśli jesteś zainteresowany pracą i spełniasz powyższe wymagania, nie wahaj się przesłać nam swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy Cię do dołączenia do rodziny AMCO by IFF.

Czy jesteś gotowy do wniesienia swojej wiedzy do naszej organizacji?

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie mieszanek przyprawowych, marynat oraz preparatów funkcjonalnych, oferującym naszym klientom szeroką gamę rozwiązań dla przemysłu spożywczego.

Będziesz częścią zróżnicowanego zespołu ludzi z pasją, którzy są zawsze ciekawi i zaangażowani w tworzeniu lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

W AMCO by IFF wierzymy, że Twoja wyjątkowość uwalnia nasz potencjał. Cenimy zróżnicowaną mozaikę pochodzenia etnicznego, narodowego, wieku czy płci. Dążymy do integracyjnego miejsca pracy, które pozwala każdemu z naszych kolegów wnieść swoje autentyczne ja do pracy niezależnie od ich religii, tożsamości płciowej i ekspresji, orientacji seksualnej lub niepełnosprawności.

Nie wahaj się- dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy