Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

SO BERRY sp. z o.o.

5 090 brutto / mies.
  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych zadań na stanowisku należy:

  • Telefoniczna obsługa klienta – głównie rozmowy przychodzące

  • Prezentacja oferty cateringu i pozyskiwanie klienta

  • Kontakt mailowy z klientami

  • Kompleksowa obsługa zamówień i koordynacja e-sklepu

  • Obsługa procesu reklamacji

  • Przygotowywanie zestawień i raportów

  • Prace administracyjne w obrębie planowania diet

  • Dbanie o wewnętrzny przepływ informacji poprzez współpracę z innymi działami

  • Praca 5 dni w tygodniu (8:00-16:00) + 2 soboty w miesiącu w systemie zdalnym (8:00-13:00)

  • Uczestnictwo w zbieraniu pomysłów związanych z treściami zamieszczanymi na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta min. 2 lata

  • Komunikatywność i zorientowanie na klienta

  • Dobra znajomość pakietu MsOffice

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze profili w social-mediach

  • Znajomość branży gastronomicznej/cateringowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 3800 PLN netto z możliwością uzyskania premii

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • Wysokie zniżki pracownicze na catering

  • Pracę w zgranym zespole

O nas

Wikt Codzienny – catering o ugruntowanej pozycji na rynku, zlokalizowany w Radzyminie pod Warszawą, poszukuje na stanowisko SPECJALISTY ds. OBSŁUGI KLIENTA osoby, która potrafi dobrze zorganizować własną pracę oraz jest uczciwa, dokładna i energiczna.