Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

SO BERRY sp. z o.o.O firmie

5 090
brutto / mies.
  • Radzymin
    Radzymin, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych zadań na stanowisku należy:
  • Telefoniczna obsługa klienta – głównie rozmowy przychodzące
  • Prezentacja oferty cateringu i pozyskiwanie klienta
  • Kontakt mailowy z klientami
  • Kompleksowa obsługa zamówień i koordynacja e-sklepu
  • Obsługa procesu reklamacji
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Prace administracyjne w obrębie planowania diet
  • Dbanie o wewnętrzny przepływ informacji poprzez współpracę z innymi działami
  • Praca 5 dni w tygodniu (8:00-16:00) + 2 soboty w miesiącu w systemie zdalnym (8:00-13:00)
  • Uczestnictwo w zbieraniu pomysłów związanych z treściami zamieszczanymi na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta min. 2 lata
  • Komunikatywność i zorientowanie na klienta
  • Dobra znajomość pakietu MsOffice
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze profili w social-mediach
  • Znajomość branży gastronomicznej/cateringowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 3800 PLN netto z możliwością uzyskania premii
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Wysokie zniżki pracownicze na catering
  • Pracę w zgranym zespole

O nas

Wikt Codzienny – catering o ugruntowanej pozycji na rynku, zlokalizowany w Radzyminie pod Warszawą, poszukuje na stanowisko SPECJALISTY ds. OBSŁUGI KLIENTA osoby, która potrafi dobrze zorganizować własną pracę oraz jest uczciwa, dokładna i energiczna.

Specjalista ds. obsługi klienta, Radzymin