Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Shop Line Sp. z o.o.O firmie

  • Rusiec (pow. pruszkowski)
    Rusiec (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za:
  • Realizację wyznaczonych planów sprzedaży
  • Aktywną obsługę klientów w siedzibie firmy
  • Współpracę z sieciami handlowymi i klientami indywidualnymi
  • Wprowadzaniem zamówień do systemu
  • Przygotowywaniem ofert sprzedażowych
  • Aktywną współpracę wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży akcesoriów meblowych lub doświadczenie w branży FMCG
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w eksporcie i z firmami spedycyjnymi
  • Wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe
  • Zdolności analityczno-organizacyjne
  • Nastawienie na realizację założonych celów
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Systematyczność i wytrwałość
  • Komunikatywność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość CDN XL Comarch
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Szkolenia ogólnorozwojowe
  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole

O nas

W związku rozbudową Działu Sprzedaży poszukujemy osób, które dołączą do nas jako: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Rusiec (pow. pruszkowski)