Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta – rynek czeski

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami naszej firmy na rynku czeskim

  • Obsługa procesu realizacji zamówień i ofertowania

  • Telefoniczna obsługa klientów z rynku czeskiego

  • Telefoniczne konsultacje i doradztwo dotyczące produktów HelathLabs

Nasze wymagania

  • Płynne posługiwanie się językiem czeskim i polskim

  • Umiejętność nawiązywania dobrej relacji w rozmowie telefonicznej

  • Pozytywne podejście, chęć do nauki i rozwoju

  • Indywidualne podejście do każdego klienta w zakresie doradztwa

  • Umiejętność pracy zespołowej w ramach pracy zdalnej

  • Kultura osobista, szeroki zasób słownictwa, dobra dykcja

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze Klienta

  • zainteresowanie branżą health&beauty

  • znajomość specyfiki zachowań konsumenckich na rynku czeskim

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od Twojej dyspozycyjności)

  • atrakcyjny i regularny system premiowy

  • Praca w systemie dwuzmianowym 8-16 lub 12 – 20 do Twoich potrzeb

  • pracę zdalną jeśli mieszkasz w innym mieście niż Białystok, gdzie mieści się nasze biuro

  • wsparcie przy ewentualnej relokacji

  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

  • pakiet niezbędnych szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych ze specjalistami i twórcami naszych produktów

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • zniżki na nasze produkty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy