Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta – rynek czeski

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami naszej firmy na rynku czeskim
  • Obsługa procesu realizacji zamówień i ofertowania
  • Telefoniczna obsługa klientów z rynku czeskiego
  • Telefoniczne konsultacje i doradztwo dotyczące produktów HelathLabs

Nasze wymagania

  • Płynne posługiwanie się językiem czeskim i polskim
  • Umiejętność nawiązywania dobrej relacji w rozmowie telefonicznej
  • Pozytywne podejście, chęć do nauki i rozwoju
  • Indywidualne podejście do każdego klienta w zakresie doradztwa
  • Umiejętność pracy zespołowej w ramach pracy zdalnej
  • Kultura osobista, szeroki zasób słownictwa, dobra dykcja

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • zainteresowanie branżą health&beauty
  • znajomość specyfiki zachowań konsumenckich na rynku czeskim

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od Twojej dyspozycyjności)
  • atrakcyjny i regularny system premiowy
  • Praca w systemie dwuzmianowym 8-16 lub 12 – 20 do Twoich potrzeb
  • pracę zdalną jeśli mieszkasz w innym mieście niż Białystok, gdzie mieści się nasze biuro
  • wsparcie przy ewentualnej relokacji
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • pakiet niezbędnych szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych ze specjalistami i twórcami naszych produktów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • zniżki na nasze produkty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Specjalista ds. obsługi klienta – rynek czeski, zachodniopomorskie