Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta – rynek rumuński

Health Labs Care Spółka AkcyjnaO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami naszej firmy na rynku rumuńskim
  • Obsługa procesu realizacji zamówień i ofertowania
  • Telefoniczna obsługa klientów z rynku rumuńskiego
  • Telefoniczne konsultacje i doradztwo dotyczące produktów HelathLabs

Nasze wymagania

  • Płynne posługiwanie się językiem rumuńskim i polskim
  • Umiejętność nawiązywania dobrej relacji w rozmowie telefonicznej
  • Pozytywne podejście, chęć do nauki i rozwoju
  • Indywidualne podejście do każdego klienta w zakresie doradztwa
  • Umiejętność pracy zespołowej w ramach pracy zdalnej
  • Kultura osobista, szeroki zasób słownictwa, dobra dykcja

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • zainteresowanie branżą health&beauty
  • znajomość specyfiki zachowań konsumenckich na rynku rumuńskim

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Health Labs Care Spółka Akcyjna

Health Labs Care jest polską firmą, która we współpracy z doświadczonymi specjalistami z zakresu żywienia, naukowcami i technologiami tworzy suplementy diety w oparciu o najwyższe standardy jakie wyznacza współczesna nauka.Budujemy nasz zespół komplementarnie: mamy na pokładzie specjalistów z obszaru dietetyki, psychologi, marketingu i komunikacji, designu, technologi i e-commerce. Mamy ambicję być najszybciej rozwijającą się polską firmą z sektora health&beauty. Wspólnie tworzymy i wprowadzamy na rynki polski i zagraniczne produkty, które pomagają naszym klientom zadbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.Łączy nas dociekliwość i potrzeba dzielenia się wiedzą, która pomaga zrozumieć, że dbanie o siebie przestaje być uciążliwe, kiedy wiesz co robisz :)

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, nie boisz się dynamiki pracy, jesteś komunikatywny - to właśnie Ciebie poszukujemy :)

Aktualne oferty pracodawcy
SOK_RR_09.2022

Specjalista ds. obsługi klienta – rynek rumuński, podlaskie