Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta (rynek słowacki)

Answear.com

  • Aleja Pokoju 18, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa zamówień i reklamacji sklepu internetowego Answear.com z rynku słowackiego

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta słowackiego, doradztwo w zakresie oferowanego produktu

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem

  • Współpraca z partnerami firmy

  • Wspieranie firmy w zakresie tłumaczeń na język słowacki

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - bardzo dobra znajomość języka słowackiego

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem - telefonicznie, on-line

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość systemów typu CMS, CRM

  • Znajomość branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Answear.com

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 350 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep.

Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi i Dobry Pracodawca).

Przewiń do profilu firmy