Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta – rynek włoski

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 30 krajach i pracuje dla nas ponad 160 osób w Polsce, Rosji oraz na Łotwie. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku polskim. W związku z bardzo szybkim rozwojem do naszej siedziby w Niepołomicach poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klientów hurtowych we Włoszech – kontakt telefoniczny i e-mailowy
    • Przeprowadzenie procesu sprzedaży
      • Wprowadzanie zamówień do systemu elektronicznego
      • Monitorowanie realizacji zamówień
      • Współpraca z magazynem i podwykonawcami w zakresie transportu
      • Kontrola stanu należności
    • Obsługa reklamacji
    • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących sprzedaży, rynku, klientów
    • Dobieranie części z wykorzystaniem katalogów elektronicznych

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka włoskiego
    • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Excel i Outlook
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
    • Znajomość branży motoryzacyjnej znacznie ułatwi czas i możliwość wdrożenia do pracy
    • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Stabilną współpracę z firmą o długoletniej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę, gdyż cykl wdrożenia trwa przynajmniej kilka miesięcy)
    • Możliwość rozwoju w ramach firmy – jest to idealna praca „na start”, umożliwiająca dalszą karierę w strukturach działu eksportu. .
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizji od wyników
    • Prywatna opieka medyczna Lux-med
    • Elastyczny czas pracy
    • Karta sportowo-rekreacyjna + firmowy klub koszykarski
    • Atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i pyszną kawę :)

    Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV bez listu motywacyjnego) klikając Aplikuj.

    Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing Celkar Group Sp. z o.o. na stronie https://vanking.pl/firma/

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook.