Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

SIGNUM Tomasz MichnoO firmie

  • Przemysłowa 3, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SIGNUM Tomasz Michno

Przemysłowa 3

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z klientami

  • Budowanie długotrwałej współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Przedstawianie bogatej oferty firmy

  • Praca w siedzibie firmy jak i w terenie

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendacji udoskonaleń i zmian w ofercie firmy

  • Raportowanie osiągniętych celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży reklamowej/POS

  • Wysoka kultura osobista

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)

  • Materiały niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód)

  • Benefity pozapłacowe (Multisport, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne)

  • Miłą atmosferę i koleżeńskie relacje.