Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

OMEGA PILZNO

  • Ludwika Chmury 3, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Ludwika Chmury 3

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie doskonałej obsługi klientów

  • budowanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami

  • stałe wsparcie klientów, analiza ich potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań

  • monitoring i raportowanie klientom statusu realizacji zleceń

  • współpraca z działami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane w obsłudze klienta biznesowego i korporacyjnego)

  • znajomość języka angielskiego lub/i hiszpańskiego w stopniu zaawansowanym

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • zaangażowanie, odpowiedzialność

  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)

  • Przygotowany specjalnie dla Ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku

  • Na każdym etapie rozwoju wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju w wybranym dla Ciebie kierunku

  • Możliwość udziału w szeregu inicjatyw firmowych takich jak imprezy i eventy dla pracowników

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz Karty Multisport dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Proponujemy Ci pracę w jednej z największych firm transportowych w Polsce posiadającej 30-letnią tradycję.

Rozpoczynając pracę z Omega Pilzno dołączysz do świetnego teamu, z którym przeżyjesz niezapomniane chwile. U nas przede wszystkim stawiamy na pracę zespołową.

Zapraszamy do nas. Odkryj swoje możliwości rozwoju kariery.

Co nas wyróżnia?

Działamy zgodnie z naszymi wartościami

Pracujemy z pasją, którą zauważysz na starcie

Stawiamy na współpracę i uczymy się od siebie nawzajem

Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani

Przewiń do profilu firmy