Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Klienta Serwisu

Vivamix Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

4 7006 100 brutto / mies.
  • Mrówcza 208, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Vivamix Sp. z o.o. Sp. K.

Mrówcza 208

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

  • Cierpliwe doradztwo i udzielanie wyjaśnień klientom

  • Prowadzenie dokumentacji komputerowej

  • Przygotowywanie urządzeń do wysyłki zwrotnej

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Cierpliwość

  • Chęć niesienia pomocy

  • Zamiłowanie do majsterkowania

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego ze słownictwem technicznym

  • Doświadczenie w kontakcie zdalnym z kilentem

To oferujemy

  • Umowę o pracę /praca w godzinach 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku/

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne premie

  • Obiady

  • Kulturalne miejsce pracy

Firma Vivamix to dystrybutor małego AGD marki KitchenAid w Polsce od 1991r. W naszej siedzibie w Wawrze (2 minuty spacerem z PKP Anin), w rodzinnej atmosferze prowadzimy Autoryzowany Serwis sprzedawanych przez nas urządzeń. W związku z rozwojem firmy poszukujemy sympatycznej lub sympatycznego Specjalisty ds. obsługi Klienta Serwisu.

Przewiń do profilu firmy