Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta sieciowego z j. niemieckim

Patrol Group

  • Koszutki 2, Swoszowice, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Koszutki 2

Swoszowice

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu zamówień w systemie ERP od kluczowych klientów sieciowych;

  • Przyjmowanie zamówień, sprawdzanie ich poprawności oraz ewentualne wyjaśnianie niezgodności;

  • Kontakt z Działem Planowania oraz Działem Logistyki w kwestiach transportu i terminów dostaw (potwierdzanie dat załadunków, awizacja dostaw u klientów);

  • Przygotowywanie dokumentów wysyłki, współpraca z działem księgowości, monitorowanie rozrachunków z odbiorcami;

  • Zarządzanie dokumentacją potwierdzenia dostaw u odbiorców;

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o procedury i dokumenty;

  • Samodzielność;

  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy (8h w przedziale między 7:00 a 17:00);

  • Jeden dzień home office w tygodniu;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • Pakiet dodatkowych benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkurujemy na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce oraz Azji. Zatrudniamy ponad 500 osób w Krakowie oraz Wieluniu. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i najlepsza możliwa opieka posprzedażowa.

W naszej ofercie znajdują się produkty z kilku kategorii tj. DIY, Building, Garden oraz Winter. Szczycimy się szerokim wyborem m.in. skrzynek narzędziowych, organizerów, pojemników, akcesoriów warsztatowych, kompostowników, łopat, doniczek czy wiader i kastr budowlanych.

Od kilku lat skutecznie rozwijamy naszą nową markę QBRICK SYSTEM, to nowe otwarcie na rynku profesjonalnych systemów do przechowywania i transportu narzędzi.

Wszystkie linie produktowe Qbrick System zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić najwyższe wymagania fachowców z różnych dziedzin i specjalizacji. Moduły, które oferujemy w ramach podstawowych linii produktowych są modularne, dzięki temu to klient decyduje, jaka konfiguracja skrzyń jest dla niego najlepsza.

Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

Przewiń do profilu firmy